Antieke kachel

Kavel 503 Antieke kachel
Kavel 503. Antieke kachel

Een laat 19e eeuwse gietijzeren met blikken (gas)kachel, gemerkt 'D.R.P. Houben Sohn Carl Aachen'

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 56 cm hoog
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel