Kavel | 574. Boek 1846, Beschrijving van Leeuwarden en een 18e eeuwse gravure |
Omschrijving | Boek uit 1846, Eekhoff beschrijving van Leeuwarden. Hierbij een 18e eeuwse gravure voorstellende Ganimede op sokkel met adelaar. |
Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | 47,5 cm x 33 cm |
Conditie | Band wat sleets. |
Huidig bod | € 35 |
Verkocht voor | € 35 |
Vorig kavel | Volgend kavel |