Boek 1846, Beschrijving van Leeuwarden en een 18e eeuwse gravure

Kavel 574 Boek 1846, Beschrijving van Leeuwarden en een 18e eeuwse gravure
Kavel 574. Boek 1846, Beschrijving van Leeuwarden en een 18e eeuwse gravure

Boek uit 1846, Eekhoff beschrijving van Leeuwarden. Hierbij een 18e eeuwse gravure voorstellende Ganimede op sokkel met adelaar.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 47,5 cm x 33 cm
Conditie Band wat sleets.
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel