Home
Aftersale
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Home
Agenda
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Bord met slipdecor, 17e eeuws
Vorig kavel
Catalogus
Volgend kavel
Kavel 929 Bord met slipdecor, 17e eeuws
Kavel
929. Bord met slipdecor, 17e eeuws
17e eeuws bord versierd met slibdecor. Gerestaureerd
Taxatiewaarde
€ 100 - € 150
Veiling
Sessie 3
Startbod
€
Vorig kavel
Volgend kavel