Bronzen plaquette, 20e eeuw

Kavel 779 Bronzen plaquette, 20e eeuw
Kavel 779. Bronzen plaquette, 20e eeuw

Een bronzen plaquette, voorstelling van een pakezel. Linksonder gemonogrammeerd

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 7 x 9,3 cm
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel