Chinees porselein (4x)

Kavel 649 Chinees porselein (4x)
Kavel 649. Chinees porselein (4x)

Lot van vier stuks Chinees porselein: twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen schaaltjes en twee kommen, mogelijk Ming

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Conditie Een schaaltje met haarlijntje, 2 cm
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel