Chinees porseleinen dekselpot

Kavel 655 Chinees porseleinen dekselpot
Kavel 655. Chinees porseleinen dekselpot

Een 19e of 20e eeuwse ronde Chinees porseleinen dekselpot met Famille Rose beschildering van figuren en Chinese tekens, gemerkt met zegelmerk

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 11,5 cm hoog
Conditie Chips binnenring
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel