Chinees porseleinen flesvormige vaas

Kavel 1029 Chinees porseleinen flesvormige vaas
Kavel 1029. Chinees porseleinen flesvormige vaas

Een Chinees porseleinen flesvormige vaas, ossenbloed of ‘langyao’, gemerkt met zegelmerk. China 20e /21e eeuw.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen Hoogte 33,5 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel