Chinees porseleinen pelgrimsfles

Kavel 615 Chinees porseleinen pelgrimsfles
Kavel 615. Chinees porseleinen pelgrimsfles

Een Chinees porseleinen langwerpige pelgrimsfles, Met een beschilderd decor van een karper op de ene zijde ne op de andere een relief decor van een onsterfelijke met vis en dienschaal. Met teksten op de beide zijkanten. Vroeg 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 20 x 5 x 13,5cm
Conditie 1 dop missend en 1 dop beschadigd.
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel