Chinese waaier, 20e eeuw

Kavel 1006 Chinese waaier, 20e eeuw
Kavel 1006. Chinese waaier, 20e eeuw

Een vroeg 20e eeuwse Chinese beschilderde waaier in lijst, voorstelling van twee paarden. Gemerkt met Chinese karakters en zegelmerken

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel