Delfts aardewerk, 18e eeuw (3x)

Kavel 864 Delfts aardewerk, 18e eeuw (3x)
Kavel 864. Delfts aardewerk, 18e eeuw (3x)

Lot divers 18e eeuws Delfts aardewerk: twee kastvazen, ca. 1760 in Louis XV stijl met rocailles en decor van vissers in landschappen. Met daarbij een bord met Chinoiserie decor van een figuur bij een tempel

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Bord 23 cm, vazen 27 cm hoog
Conditie Vazen en deksels gerestaureerd, bord met chip
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel