Delfts aardewerken plaquette

Kavel 1057 Delfts aardewerken plaquette
Kavel 1057. Delfts aardewerken plaquette

Een Delfts aardewerken plaquette in roccoco stijl. Polychroom beschilderd met een decor van diverse bloemen, waaronder tulpen. Naar een 18e eeuws voorbeeld. Gemerkt naar de porceleyne claeuw.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 40 x 33 cm.
Conditie Rand restauratie
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel