Divers aardewerk

Kavel 809 Divers aardewerk
Kavel 809. Divers aardewerk

Lot divers 20e eeuws Tichelaar Makkum, waaronder diverse tegels, twee wandbordjes en een botervloot bekroond met een koe, aan de binnenzijde gemerkt ‘Botercontrolestation Noord-Holland 1920-1960’.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel