Divers aardewerk, Tichelaar Makkum

Kavel 788 Divers aardewerk, Tichelaar Makkum
Kavel 788. Divers aardewerk, Tichelaar Makkum

Lot divers Tichelaar Makkum: één met floraal decor, doorsnede 36 cm. Eén met blauw-wit chinoiserie decor, doorsnede 39 cm, gerestaureerd. Een polychroom gedecoreerde dekselvaas, 31 cm hoog, in goede staat. Een waaiervormige blauw-wit gedecoreerde wandvaas, in goede staat. (Correctie 25/08: betreft een Chinese Tichelaar replica, eind jaren '80 op de Nederlandse markt gekomen). Met daarbij vijf 19e eeuwse mangaan bloempottegels.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel