Divers porselein

Kavel 556 Divers porselein
Kavel 556. Divers porselein

Lot divers porselein: een antieke 19e eeuwse Engelse jasperware theepot, suikerpot en spoelkom. Met daarbij vijf 19e eeuwse Vogelmuster kop en schotels

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Spoelkom doorsnede 17 cm
Conditie Spoelkom met enkele haarlijnen, suikerpot chip deksel, theepot chip tuit en deksel, twee theekopjes met chip
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel