Diverse apothekersbenodigdheden

Kavel 844 Diverse apothekersbenodigdheden
Kavel 844. Diverse apothekersbenodigdheden

Lot diverse apothekersbenodigdheden, bestaande uit vijf 20e eeuwse houten & kartonnen apothekerspotten, vier glazen apothekerspotten en een porseleinen vijzel, gemerkt Mason Cash.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Houten potten 22,5 cm hoog
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel