Drie Qianlong borden

Kavel 908 Drie Qianlong borden
Kavel 908. Drie Qianlong borden

Lot van drie antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, Qianlong periode (1735-1796), met Famille Rose decor van bloemen, waaronder pioenrozen en rode randdecoratie.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 22,5 cm
Conditie Een bord met kleine haarlijn op achterzijde en twee borden met lichte randschade
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel