Drie qianlong schotels

Kavel 869 Drie qianlong schotels
Kavel 869. Drie qianlong schotels

Drie diverse 18e eeuwse Chinees posleinen schotels. Blauw/wit. Florale motieven op de randen en het plat.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 22,5 cm doorsnede
Conditie Chip rand en haarlijnen.
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel