Een 19e eeuwse mahonie linnen kast.

Kavel 577 Een 19e eeuwse mahonie linnen kast.
Kavel 577. Een 19e eeuwse mahonie linnen kast.

Een laat biedermeier mahoniehouten gefineerde linnenkast. Met gestoken florale motieven in de deuren en kuif. Met vier lades achter de deuren, 19e eeuws

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 230 cm hoog x 137 cm breed x 47 cm diep.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 360
Verkocht voor € 360
Vorig kavel Volgend kavel