Kavel | 577. Een 19e eeuwse mahonie linnen kast. |
Omschrijving | Een laat biedermeier mahoniehouten gefineerde linnenkast. Met gestoken florale motieven in de deuren en kuif. Met vier lades achter de deuren, 19e eeuws |
Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | 230 cm hoog x 137 cm breed x 47 cm diep. |
Conditie | Gebruikssporen |
Huidig bod | € 360 |
Verkocht voor | € 360 |
Vorig kavel | Volgend kavel |