Een 20e eeuwse tafelklok.

Kavel 948 Een 20e eeuwse tafelklok.
Kavel 948. Een 20e eeuwse tafelklok.

Een Engelse tafelklok met slagwerk naar een antiek model. In mahonie gefineerde kast. Met messing pootjes en aplicaties. Loopt goed.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 21 cm x 14 cm x 30 cm.
Conditie Loopt goed.
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel