Een antiek H. W. Halbig pop.

Kavel 605 Een antiek H. W. Halbig pop.
Kavel 605. Een antiek H. W. Halbig pop.

Een antiek popje met papiermaché armen en benen. Met een porseleienen hoofdje en bruine pruik. Gemerkt H. W. Halbig. Gekleed.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 28 cm lang
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel