Een beschilderd blikken kerk collectekist

Kavel 973 Een beschilderd blikken kerk collectekist
Kavel 973. Een beschilderd blikken kerk collectekist

Een gelakte blikken collectiekist met opschrift: "Voor de Kerk sierraden". Hierin een collectie Nederlandse centen.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 15 cm x 10 cm x 15 cm.
Conditie Beschildering wat sleets en gebruikssporen
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel