Een kruidenrek, koffiemolen en gedateerde voetenstoof

Kavel 1084 Een kruidenrek, koffiemolen en gedateerde voetenstoof
Kavel 1084. Een kruidenrek, koffiemolen en gedateerde voetenstoof

Een houten kruidenrek met twaalf porseleinen lades met art deco decoratie. Een antieke gietijzeren koffiemolen en een houten gedateerde voetenstoof uit 1880.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Kruidenrek is 45 cm hoog. Koffiemolen is 18 cm hoog en voetenstoof 23 cm hoog
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel