Een speksteen sculptuur en een 19e eeuwse Japanse schotel

Kavel 942 Een speksteen sculptuur en een 19e eeuwse Japanse schotel
Kavel 942. Een speksteen sculptuur en een 19e eeuwse Japanse schotel

Een spekstenen sculptuur op sokkel van twee apen in de fruitboom op. Hierbij een Japanse porseleinen schotel metcloisonné met lakwerk opgelegd. Zgn "Tree Bark". Met een decor van vogel op een bloesemtak. Ca 1920.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen sculptuur 21 cm hoog en schotel 28/ cm doorsnede
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel