Kavel | 942. Een speksteen sculptuur en een 19e eeuwse Japanse schotel |
Omschrijving | Een spekstenen sculptuur op sokkel van twee apen in de fruitboom op. Hierbij een Japanse porseleinen schotel metcloisonné met lakwerk opgelegd. Zgn "Tree Bark". Met een decor van vogel op een bloesemtak. Ca 1920. |
Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | sculptuur 21 cm hoog en schotel 28/ cm doorsnede |
Conditie | Gebruikssporen |
Huidig bod | € 20 |
Verkocht voor | € 20 |
Vorig kavel | Volgend kavel |