Eikenhouten schrijftkist

Kavel 765 Eikenhouten schrijftkist
Kavel 765. Eikenhouten schrijftkist

Een 19e eeuwse grote eikenhouten schrijfkist met koperbeslag. Blad ingelegd met leder, twee laden aan de voorkant en twee aan de zijkant.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 69,5 x 58,5 x 25 cm
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel