Kavel | 765. Eikenhouten schrijftkist |
Omschrijving | Een 19e eeuwse grote eikenhouten schrijfkist met koperbeslag. Blad ingelegd met leder, twee laden aan de voorkant en twee aan de zijkant. |
Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | 69,5 x 58,5 x 25 cm |
Huidig bod | € 65 |
Verkocht voor | € 65 |
Vorig kavel | Volgend kavel |