Engels staand horloge, 18e/19e eeuws

Kavel 644 Engels staand horloge, 18e/19e eeuws
Kavel 644. Engels staand horloge, 18e/19e eeuws

Een antiek laat 18e eeuws of vroeg 19e eeuws Engels staand horloge. Gefineerde kast met intarsia en zwartgelakte profielen, houten knoppen op de kap. Met slinger en één gewicht. Op de wijzerplaat gesigneerd Thomas Ollive, Canbrook.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel