Friese Staande klok, 20e eeuws

Kavel 867 Friese Staande klok, 20e eeuws
Kavel 867. Friese Staande klok, 20e eeuws

Een 20e eeuwse Friese staande klok, mahoniehouten gefineerde kast, beschilderde wijzerplaat met maanstand en ajour zaagwerk op de kap, bekroond met tollen

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel