Gietijzeren ketel, 19e eeuw

Kavel 839 Gietijzeren ketel, 19e eeuw
Kavel 839. Gietijzeren ketel, 19e eeuw

Een grote 19e eeuwse zwarte gietijzeren ketel, gemerkt '2' aan de bovenzijde

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Hoogte 17 cm zonder greep
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel