Houten hoek console met putto

Kavel 797 Houten hoek console met putto
Kavel 797. Houten hoek console met putto

Een zwart gelakte hoek console versierd met een gestoken en verguld houten putto.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 30 cm hoog en 35 cm breed
Conditie Beschadigingen aan de vingers putto
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel