Imari bord en Amsterdams Bont kom, 18e eeuw

Kavel 540 Imari bord en Amsterdams Bont kom, 18e eeuw
Kavel 540. Imari bord en Amsterdams Bont kom, 18e eeuw

Lot van twee stuks Chinees: een vroeg 18e eeuws Chinees porseleinen Kangxi bord met imari decor, florale motieven en op de (verhoogde) ziel decor van huisje in een waaier. Met daarbij een 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams Bont decor, Qianlong periode (1735 - 1796)

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doorsnede 23 en 9 cm
Conditie Bord in goede staat, kom met chip en haarlijn 3,5 cm
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel