Japans imari kop en schotels

Kavel 944 Japans imari kop en schotels
Kavel 944. Japans imari kop en schotels

Lot divers 18e eeuwse Japans imari, zes kopjes en acht schoteltjes. Diverse motieven

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Schotels 10,5 cm
Conditie O.a. met haarlijnen
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel