Japanse kendi, 17e eeuw

Kavel 876 Japanse kendi, 17e eeuw
Kavel 876. Japanse kendi, 17e eeuw

Een antieke Japanse laat 17e eeuwse porseleinen Kendi met blauw beschilderd landschapsdecor

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen 13,5 cm hoog
Conditie Gerestaureerd aan hals en tuit
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel