Lot 18e eeuwse aardewerken randtegels

Kavel 777 Lot 18e eeuwse aardewerken randtegels
Kavel 777. Lot 18e eeuwse aardewerken randtegels

Lot van 16 stuks 18e eeuwse Hollandse en Friese randtegels. Blauw/wit en sepia met diverse voorstellingen.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 6,5 cm x 13 cm.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel