Lot divers (6x)

Kavel 998 Lot divers (6x)
Kavel 998. Lot divers (6x)

Lot divers: twee kristallen glaasjes op tweede gehalte (835/1000) zilveren voet, een schildpad beursje, een 19e eeuws Chinees porseleinen kopje gemerkt met vierkaraktermerk, een 18e eeuws Delfts aardewerken pauwenbord, gemerkt de Klaauw en een 18e eeuws Chinees qianlong bord

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel