Lot divers Tichelaar Makkum

Kavel 1024 Lot divers Tichelaar Makkum
Kavel 1024. Lot divers Tichelaar Makkum

Lot van vier stuks aardewerk, allen gemerkt Tichelaar Makkum: twee grote polychroom gedecoreerde wandborden, een blauw-witte kraaikom en een zeskantig schaaltje met tweede gehalte (835/1000) zilveren hengsel.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Schotels 35 cm, kom 18 cm, schaaltje 15 cm
Conditie Schaaltje gelijmd, wandborden met chip/schilvers, kraaikom met kleine chip
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel