Lot diverse volkskunst

Kavel 988 Lot diverse volkskunst
Kavel 988. Lot diverse volkskunst

Lot diverse volkskunst: een vroeg 19e eeuwse merk- of letterlap, gedateerd 1826, een miniatuur butte, een 19e eeuws kerkvoetenbankje en twee antieke speculaasvormen.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Letterlap 42 x 28 cm incl. lijst
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel