Lot imari (3x)

Kavel 594 Lot imari (3x)
Kavel 594. Lot imari (3x)

Lot van drie stuks 18e eeuws imari: een wandbord met decor van kostbaarheden en een vogel op een rots op het plat, een dekselpot met Amsterdams Bont decor van vogel en een 18e eeuwse Japanse chocoladekop

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Bord 22,5 cm, dekselpot 10 cm hoog
Conditie Kop met haarlijnen, bord met lichte randschade, dekselpot zonder schade
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel