Lot Tichelaar Makkum (8x)

Kavel 982 Lot Tichelaar Makkum (8x)
Kavel 982. Lot Tichelaar Makkum (8x)

Lot divers 20e eeuws Tichelaar Makkum: twee grote 20e eeuwse polychroom gedecoreerde borden, één met decor van bloemenmand en één met decor van vogel op tak. Beide tweede keus, doorsnede 35,5 cm. Met daarbij twee kleine wandborden, polychroom decor van papegaai op tak, doorsnede 24,5 cm. En vier tegels, voorstelling van muzikanten, allen gemerkt Tichelaar Makkum

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel