Mahonie kapspiegel, 19e eeuw

Kavel 812 Mahonie kapspiegel, 19e eeuw
Kavel 812. Mahonie kapspiegel, 19e eeuw

Een antieke 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde kapspiegel, groot formaat.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 85 cm hoog
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel