Mahonie sidetable, 19e eeuws

Kavel 1072 Mahonie sidetable, 19e eeuws
Kavel 1072. Mahonie sidetable, 19e eeuws

Een antieke 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde sidetable met marmeren blad

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 74 cm hoog, 105 cm breed
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel