Meine Visser (1946-2023) Een houten gestoken en Hindelooper beschilderd kist op schragen

Kavel 1082 Meine Visser (1946-2023) Een houten gestoken en Hindelooper beschilderd kist op schragen
Kavel 1082. Meine Visser (1946-2023) Een houten gestoken en Hindelooper beschilderd kist op schragen

Een gestoken houten en Hindelooper beschilderde kistje op bijbehorende schragen. Met rondom beschilderde Bijbels en florale decors. Vervaardigd en beschilderd door Meine Visser. (1946-2023)

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 14 cm x 30 cm x 13 cm hoog.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel