Merklap, 1787

Kavel 761 Merklap, 1787
Kavel 761. Merklap, 1787

Antieke 18e eeuws merklap, gedateerd 1787

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Huidig bod € 300
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel