Metalen mijnwerkerslamp

Kavel 871 Metalen mijnwerkerslamp
Kavel 871. Metalen mijnwerkerslamp

Een vroeg 20e eeuwse metalen mijnwerkerslamp, op de voorkant gemerkt met serienummer 930

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 28 cm hoog (zonder haak)
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel