Negen stuks Chinees porselein 18e, 19e en 20e eeuws

Kavel 715 Negen stuks Chinees porselein 18e, 19e en 20e eeuws
Kavel 715. Negen stuks Chinees porselein 18e, 19e en 20e eeuws

Lot van negen stuks Chinees porselein. Bestaande uit een swatow schotel, Sculptuur van een zotje, kopjes, kom en twee eierschaal pijpvaasjes. 18e, 19e en 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen swatow schotel, 19 cm doorsnede en pijpvaasjes 12,5 cm hoog
Conditie Diverse beschadigingen, haarlijnen, chips.
Huidig bod € 220
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel