Pendule met twee kandelaars

Kavel 718 Pendule met twee kandelaars
Kavel 718. Pendule met twee kandelaars

Een 20e eeuwse bronzen tafelpendule, gemerkt 'Hepa Made in Italy' op de wijzerplaat. Met twee tweelichts kandelaars in Louis XV stijl.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Pendule 33 cm hoog
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel