Porseleinen kandelaar, sculptuur en een miniatuur kop en schotel.

Kavel 518 Porseleinen kandelaar, sculptuur en een miniatuur kop en schotel.
Kavel 518. Porseleinen kandelaar, sculptuur en een miniatuur kop en schotel.

Een vroeg 20e porseleinen kandelaar met decor van een kind tussen de bloemen. Een wit porseleinen sculptuur "Tale of Bremen" van Rosl Schmitt voor Rosenthal en een miniatuur kop en schotel naar Meissen.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Kandelaar 33 cm hoog, sculptuur 24 cm hoog en kop en schotel 4 cm hoog.
Conditie Sculptuur beschadigd en gebruikssporen
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel