Porseleinen mand op voetjes en een bloemhanger.

Kavel 624 Porseleinen mand op voetjes en een bloemhanger.
Kavel 624. Porseleinen mand op voetjes en een bloemhanger.

Een porseleinen soezenmand, opengewerkt en rondom versierd met diverse florale decors.Gemerkt met de twee gekruisde zwaarden voor Meissen. Hierbij een Duits aardewerken bloemhanger met takken decoratie. Aan originele ketting.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Mand 28 x 17cm en bloemhanger 18 cm doorsnede.
Conditie Mand enkele bloemen beschadigd en een scheur in de rand. Bloemhanger enkele minimale chips.
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel