Kavel | 624. Porseleinen mand op voetjes en een bloemhanger. |
Omschrijving | Een porseleinen soezenmand, opengewerkt en rondom versierd met diverse florale decors.Gemerkt met de twee gekruisde zwaarden voor Meissen. Hierbij een Duits aardewerken bloemhanger met takken decoratie. Aan originele ketting. |
Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | Mand 28 x 17cm en bloemhanger 18 cm doorsnede. |
Conditie | Mand enkele bloemen beschadigd en een scheur in de rand. Bloemhanger enkele minimale chips. |
Huidig bod | € 25 |
Verkocht voor | € 25 |
Vorig kavel | Volgend kavel |