Porseleinen sculpturen (5x)

Kavel 927 Porseleinen sculpturen (5x)
Kavel 927. Porseleinen sculpturen (5x)

Lot diverse porseleinen sculpturen: een 19e eeuwse Staffordshire sculptuur in de vorm van een vrouw met koe, een Napoli beeldje van een putti, een 19e eeuws sculptuur van een windhond en twee 18e eeuwse Derby porseleinen putti's met bloemenmandjes

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Grootste beeld 18,5 cm. hoog
Conditie Eén beeldje met bloemenmandje gelijmd, hoorns koe beschadigd=
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel