Pugi albasten buste van Juiliette Récamier (1777-1849)

Kavel 1043 Pugi albasten buste van Juiliette Récamier (1777-1849)
Kavel 1043. Pugi albasten buste van Juiliette Récamier (1777-1849)

Een antieke Italiaanse albasten buste. Voorstellende Juliette Récamier (1777-1849). Beroemde Franse schoonheid ten tijde de Napoleontische periode. Naar een origineel van Jospeph Chinard Gesigneerd op de sokkel Pugi is Guglielmo Pugi, werkzaam in Florence 1870-1915. Ca 1900.

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen 20 cm hoog.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel