Schildpad theekistje

Kavel 1011 Schildpad theekistje
Kavel 1011. Schildpad theekistje

Een antiek 19e eeuws schildpad theekistje met bolvormige deksel en binnendeksel, geplaatst op bolpootjes.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen 11,5 x 7,5 x 9,5 cm
Conditie Scheurtje bij de slotplaat, beschadiging scharnier linksachter. Zonder sleutel.
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel