Stiffel nautische tafellam

Kavel 636 Stiffel nautische tafellam
Kavel 636. Stiffel nautische tafellam

Een 20e eeuwse tafellamp in Nautische stijl, met barometer en klok. Gemerkt Stiffel, ca. 1980

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 96 cm hoog
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel